oferta

Kosmetyki do solarium

FOTELE MASUJĄCE

FOTEL RONDO i STYLE

profesionalne lampy do solarium. Wakacyjna Promocja .

solaria

kabiny samoopalające

Okazje!

adres


FOTELE MASUJĄCEKINJOY nr 1 w Wellness !

KINJOY z wieżą (m.in. odtwarzacz CD, automat żetonowy) -
4 550 EURO netto + 22% VAT
KINJOY z pilotem – 4 050 EURO netto + 22% VAT

Fotele masujące KINJOY
Oferują masaż: wibracyjny, rolkowy, ugniatająco-wyciskający o charakterze relaksacyjnym w różnych sekwencjach i o różnym natężeniu tak, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania użytkownika.

Masaż wibracyjny stymuluje „płytkie”(głównie podskórne) krążenie krwi oraz limfy, przez co:
 poprawia ukrwienie okolicy ud i pośladków (profilaktyka antycellulitisowa)
 likwiduje obrzęki łydek i stóp,
 usuwa produkty przemiany materii (np. pomaga pozbyć się zmęczenia mięśni tzw. ”zakwasów”)

Masaż rolkowy dociera do głębiej położonych tkanek:
 poprawia przepływ krwi
 oraz dzięki temu, że mechanizm masujący przesuwa się wzdłuż kręgosłupa (odcinkowo np. tylko w okolicy krzyżowo-lędzwiowej lub wzdłuż całego kręgosłupa) rozciąga i rozluźnia napięte mięśnie.

Masaż ugniatająco-wyciskający to intensywniejsza wersja masażu rolkowego:
 dociera on do najgłębiej położonych mięśni przykręgosłupowych, działa mobilizująco na stawy międzykręgowe i drobniejsze stawy kręgosłupa zapobiegając ich blokowaniu.


Fotele dostępne w kolorach: czerwony, żółty, niebieski, szary.
Czas masażu od 10 min. do 20 min.
Proponowana cena za 1 min. masażu = 1 zł.
Zwrot inwestycji po 3-6 miesiącach.
Bądź szybszy i wyprzedź konkurencję w dziedzinie Wellness!!!

FOTEL MASUJĄCY KINJOY

Kto nie marzy, żeby zostawić troskę i stres za sobą, by wejść w stan kompletnego wypoczynku, w którym umysł i ciało mogą się zrelaksować i całkowicie „odlecieć”? Teraz to marzenie może spełnić się dla Ciebie –tak często jak chcesz i na tak długo jak chcesz. A to dzięki fotelowi KINJOY.
KINJOY to elektroniczny fotel masujący zupełnie nowego typu.
Wyrafinowana technologia daje Ci całe dobro i radość z dalekowschodniego masażu, zapewniając pełny relaks dla ciała i ducha. Możesz używać pilota aby wybrać rodzaj i intensywność masażu. To oznacza, że to Ty trzymasz klucz do swego relaksu i komfortu we własnych rękach. Czy możesz wyobrazić sobie bardziej relaksujący sposób zapewnienia Twemu ciału regularnego polepszenia jego formy?
To jest czas na wyluzowanie się.
Bez względu na to czy potrzebujesz relaksu po długim wyczerpującym dniu pracy czy po wyczynach sportowych czy też po sesji fitnessu –KINJOY to idealna odpowiedź.
Z KINJOY’em możesz przeżywać to cudowne uczucie relaksu i świetnego samopoczucia w ciągu zaledwie kilku minut. Stres i napięcie odpływają bo ”relaksujesz się na całego” (relax to the max ).
Co jest w środku?
Idealnie zestawione systemy mechaniczne zapewniają, że kojące techniki masażu Shiatsu są symulowane w sposób perfekcyjny.

Shiatsu to japoński masaż polegający na uciskaniu palcami.
Celem tej uznanej przez wieki formy traktowania ciała jest uwolnienie energii witalnej a przez to podniesienie ogólnej formy i stymulacja pewnych punktów na ciele.
KINJOY- Twój osobisty masażysta


Ciesz się z ulgi pozbycia się stresu, takiej samej jaką mógłbyś uzyskać od wykwalifikowanego masażysty. To mały cud, że będziesz się czuł totalnie zrelaksowany i napełniony energią nawet po najkrótszym cyklu masażu. Ze swoim systemem masażu shiatsu, KINJOY wzmacnia mięśnie i systematycznie (odnawia) rewitalizuje funkcje ciała.


Innowacyjne usługi wellness dla Twoich klientów.
To jest odpowiednie nie tylko dla fanów wellness i zestresowanych klientów w poszukiwaniu relaksu ale także atrakcyjne i przynoszące zyski dla właścicieli klubów odnowy biologicznej i fitnessu, farm piękności, studiów solaryjnych, hoteli i pensjonatów, centów handlowych itp.
Powody są oczywiste:
Oferujesz swoim Klientom miłą obsługę „dobrego samopoczucia”, podtrzymując swój wizerunek innowacyjnej i rozwijającej się firmy.
Atrakcyjna stylistyka oazy relaksacyjnej dodaje świeże elementy stylizacyjne do ogólnej atmosfery wnętrza.
I przede wszystkim, oazy relaksacyjne KINJOY generują dodatkowe zyski dla Twojej rodziny.


Centra Wellness są miejscami zaspokajania swoich potrzeb (pobłażania samemu sobie), rozpieszczania i poddawania się zabiegom upiększającym. Są one wyspami spokoju i pogody pomiędzy szumem naszych miast i codziennego chaotycznego i stresującego życia. Ponieważ piękno bardzo mocno zależy od ogólnego dobrego samopoczucia, profesjonalne centra urody zawsze będą zapewniały różne typy masażu i technik relaksacyjnych aby wesprzeć i uzupełnić zabiegi kosmetyczne.
Masaż shiatsu, najlepiej uzupełniony o muzykę relaksacyjną, czyni znaczną różnicę między zwykłym zabiegiem kosmetycznym a kompletnym przeżyciem (doświadczeniem) urody i wellness. Przy okazji stanowi również wyśmienitą propozycję dla zestresowanego i zmęczonego mężczyzny.
Fotel KINJOY shiatsu uzupełnia Twoją ofertę w dziedzinie wellness, jednocześnie odpowiadając na podstawowe potrzeby Twojej klienteli-potrzebę relaksacji.
Oaza relaksacyjna KINJOY przedstawia sobą pełną „strefę” relaksacji i jest odpowiedzią na wzrastające życzenia (oczekiwania) Twoich klientów co do zabiegów antystresowych i regeneracji po pracy.

WIĘCEJ O SHIATSU

Masaż Shiatsu jest starą, naturalną metodą uzdrawiania. Według medycyny naturalnej każda choroba, niedyspozycja jest wynikiem braku równowagi energetycznej. Taka nierównowaga ma wpływ nie tylko na nasze ciało, ale także na samopoczucie i stan psychiczny. Masaż Shiatsu wprowadza do organizmu równowagę i harmonię. Terapia Shiatsu pomaga odzyskać chęć do życia, wpływa na lepszą pracę ludzi którzy muszą wiele godzin spędzać w jednym miejscu. Jeśli zastosujemy Shiatsu na sobie, w krótkim czasie poprawi się nasz wygląd i samopoczucie. Shiatsu wzmacnia odporność na infekcje, pomaga w terapii bólu, przeciwdziała wylewowi krwi do mózgu. Z punktu widzenia medycyny energetycznej działanie Shiatsu polega na tym, że aktywizuje energię w organizmie i poprawia cyrkulację. Technika Shiatsu sprowadza się do rytmicznego uciskania w określonym porządku punktów ciała. Ujmując najogólniej, założeniem Shiatsu jest oddziaływanie na cały organizm a terapeutyczny wpływ masażu ukierunkowany jest na pobudzenie sił obronnych organizmu do walki z dolegliwościami.
Terapia Shiatsu pomaga:
- uwolnić od napięć i stresów
- przywrócić sprawność i witalność
- zmniejszyć dolegliwości ciała

Dane techniczne fotela:
- zasilanie; 222V-50Hz
- pobór mocy; 150-180W
- waga; ok.70 kg
- wysokość; 105 cm
- szerokość; 65 cm
- długość po rozłożeniu; 205 cm
- maksymalny czas masażu; 20 min.